ANGAMARDANA

Holistyczny trening jogiczny.

 
W czasie 2-dniowego warsztatu nauczysz się wyjątkowej i kompletnej serii 31 dynamicznych praktyk jogi według przekazu Sadhguru – indyjskiego jogina i mistyka.
Każdy, nawet bez żadnego doświadczenia w jodze, może uczestniczyć i nauczyć się praktyki. Krok po kroku, w całości, bezpiecznie i precyzyjnie – tak, aby po warsztacie móc samodzielnie praktykować w domu każdego dnia. To praktyka, która zostanie z Tobą na całe życie.
 
 „Angamardana” oznacza uzyskanie całkowitej kontroli nad ciałem i organami wewnętrznymi. Angamardana to wywodzący się z klasycznej jogi trening, który sprawi, że poczujesz się jak w nowym ciele.
Nazywana jest “fitnessem” jogicznym, ponieważ przywraca dobrą kondycję ciała, zdrowie i lepsze samopoczucie; zwiększa wytrzymałość ciała i sprawia, że staje się ono nie tylko silne ale i gibkie.
 
Korzyści praktyki:
• wzmacnia kręgosłup oraz układ szkieletowy, mięśniowy, krwionośny i nerwowy
• zwiększa wytrzymałość i elastyczność ciała
• przywraca energię i witalność
• pomaga spalić nadmiar tkanki tłuszczowej
• przygotowuje do intensywniejszej praktyki hatha jogi
 
Program: 16-17 marca (sb-ndz)
Sesja 1: 16 marca (sobota) 17:00- 20:15
Sesja 2: 17 marca (niedziela ) 08:00 – 11:30
Sesja 3: 17 marca (niedziela) 15:45 – 18:30
 
W przerwie pomiędzy porannymi, a popołudniowymi sesjami przewidziany jest czas na obiad we własnym zakresie.
Ze względu na charakter zajęć i aby nauczyć się pełnej praktyki niezbędna jest obecność na wszystkich 3 sesjach.
 
 W czasie warsztatów nauczysz się pełnego zestawu praktyk, który możesz samodzielnie wykonywać, zawsze i wszędzie, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń.
Jest to inny sposób nauczania niż zazwyczaj w szkołach jogi. Uczysz się praktyki raz, w całości i zostaje ona z Tobą na całe życie. Otrzymasz dokładne instrukcje, korekcje, a do tego możesz liczyć na wsparcie po warsztatach.
 
 Cena za cały warsztat: 690 zł
Wymagana wcześniejsza rezerwacja, ilość miejsc ograniczona.
 
 Miejsce: Warszawa, ul. Sabały 39 (bezpośredni dojazd tramwajem z Dworca Centralnego, blisko lotniska Chopina, bezpłatny parking na ulicy)
 
 Zapisy i pytania:
 WhatsApp/tel.: +48 694 596 117
e-mail: onayogapath@gmail.com
 
Wymagania:
• Wcześniejsze doświadczenie w jodze nie jest wymagane – w warsztatach mogą uczestniczyć zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.
Jest to praktyka dla każdej osoby od 8. roku życia.
• Praktyki nie mogą wykonywać: kobiety w ciąży, oraz osoby, które przeszły w ciągu ostatnich 6 miesięcy poważną operację lub miały laparoskopię w ciągu ostatnich 6 tygodni.
• Praktykę Angamardany wykonuje się na pusty żołądek tzn.:
– 4 godziny po głównym posiłku,
– 2,5 godziny po przekąsce,
– 1,5 godziny po napoju np kawie, herbacie (z wyjątkiem wody)
 
Co o warsztatach mówią inni uczestnicy?
 
“Cześć Julia, Namaskaram. Dzisiaj odbyłem moją dziesiątą praktykę Angamardany. Pomyślałem, że napiszę 🙂 Po pierwsze, bardzo Ci dziękuję za to, że podzieliłaś się ze mną tą praktyką. To najlepsze co mogłem dla siebie zrobić.
Z przyjemnością wstaję godzinę wcześniej. Jeśli o czymś zapominam, to słyszę Twój głos i od razu poprawiam. Z dnia na dzień coraz lepiej idzie. Biodra minimalnie się ruszyły. Ja czuję się świetnie, ciało czuje się świetnie.
Dużo zmian w sferze duchowej. Różne aktywacje, które pozwalają na przepływ życia w prawdzie. Cóż mogę więcej napisać… Dziękuję Ci bardzo! Mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem na kolejnym spotkaniu.” Piotr R.
 
“Świetne warsztaty !! Podczas 3 sesji poznałem 31 praktyk Angamardany, które jestem teraz w stanie sam wykonywać na co dzień. Doskonale poprowadzone zajęcia, dokładnie zaprezentowane ćwiczenia i korekcja błędów w czasie wykonywania.
Reasumując —> 6/5″ Kamil S.
 
“Od powrotu z Wrocławia codziennie praktykuję Angamardane, to już stało się poranną rutyną.(…) Ciało ma niesamowitą pamięć i w pierwszych dniach to ono mnie prowadziło(…)
Wstaję codziennie około 6 rano kiedy nasza córeczka jeszcze śpi, dzień zdecydowanie dłuższy, po praktyce czuję ogrom energii na jego całość. Zdecydowanie tego mi brakowało w tym co już robiłam, Angamardana otwiera kolejne możliwości(…) Od naszych wspólnych praktyk wiele poszło do przodu, dotykam ziemi dłońmi kiedy we Wrocławiu to była dla mnie trudność. Od warsztatów jeszcze bardziej zagłębiam się w jogę, Sadhguru odkąd się o nim dowiedziałam zawsze gdzieś koło nas był, a teraz jest jeszcze bardziej. (…)
Na pewno jestem “głodna” poznania więcej. Chciałabym połączyć praktykowanie Angamardany z Yogasanami w codzienności , a po tym Surya Kriye, ale to pod Twoim czujnym okiem. (…) myślę że nauczyciel to nauczyciel , a nie wyobrażam siebie nikogo innego jak Ciebie. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiamy 🙏
Praktykuję i nie wyobrażam sobie nie praktykować… ” Joanna Adamek
 
“Byłem na wielu programach Isha Hatha Yoga u Julii. Isha Hatha Joga jest zupełnie wyjątkowa. Zajęcia nie są prowadzone jak u innych nauczycieli jogi – jest o wiele dokładniej i skrupulatniej, a praktyki, których uczy, to nie tylko praca nad ciałem… To narzędzia do polepszenia ciała i umysłu i szybkiej poprawy samopoczucia na cały dzień. Ogólnie to po tej jodze czuje się świetnie, poprawia mi się humor, mam więcej energii, znika depresja itp.
Na programach atmosfera jest super, a Julia uczy w wielkim skupieniu i przykłada uwagę do każdego szczegółu, a narzędzia których uczy są niesamowite, polecam.”  Viktor B.
_____
 
📿 Warsztaty są prowadzone przez Julię Banaszkiewicz – Jestem certyfikowaną nauczycielką klasycznej hatha jogi, praktykującą jogę od 17 lat. Pod przewodnictwem Sadhguru (indyjskiego jogina i mistyka) uczyłam się klasycznej jogi w aszramie Isha Foundation w Indiach. Tam ukończyłam półroczny intensywny kurs nauczycielski Isha Hatha Jogi, który obejmował 1750 godzin praktyki własnej. Regularnie prowadzę warsztaty Isha Hatha Jogi w Polsce i za granicą.
W szkole Isha, Hatha Joga jest przekazywana nie tylko jako ćwiczenie fizyczne, ale w całej głębi i wymiarze, umożliwiając w najbardziej fundamentalny sposób, rozwój ludzkiego potencjału. Wizją Sadhguru jest ożywienie tej starożytnej nauki w jej czystej formie.
 
Instagram: julia_yogapath
Facebook: /onayogapath
 • Sesja 1: 16 marca (sobota) 17:00- 20:15
  Sesja 2: 17 marca (niedziela ) 08:00 - 11:30
  Sesja 3: 17 marca (niedziela) 15:45 - 18:30
  Wymagana jest obecność na wszystkich sesjach.
 • Warszawa
 • Cena za warsztaty/Price: 690 zł
 • Rejestracja: onayogapath@gmail.com
 • WhatsApp/tel: +48694596117
Close Menu