ANGAMARDANA

Fitness jogiczny.

„Angamardana” oznacza uzyskanie całkowitej kontroli nad ciałem i organami wewnętrznymi. To unikatowa i kompletna seria 31 dynamicznych praktyk wywodzących się z klasycznej jogi.

Nazywana jest “fitnessem” jogicznym, ponieważ przywraca dobrą kondycję ciała, zdrowie i lepsze samopoczucie; zwiększa wytrzymałość ciała i sprawia, że staje się ono nie tylko silne ale i gibkie.

Korzyści:
✨ wzmacnia kręgosłup oraz układ szkieletowy, mięśniowy, krwionośny i nerwowy
✨ zwiększa wytrzymałość i elastyczność ciała
✨ przywraca energię i witalność
✨ pomaga spalić nadmiar tkanki tłuszczowej
✨ przygotowuje do intensywniejszej praktyki hatha jogi

W czasie warsztatów nauczysz się pełnego zestawu praktyk, który możesz samodzielnie wykonywać, zawsze i wszędzie, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń. Otrzymasz dokładne instrukcje, a do tego, wsparcie po warsztatach.

WYMAGANIA:
Każda osoba może wykonywać Angamardanę, w swoim tempie, stopniowo zwiększając intensywność i tempo, więc nadaje się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych adeptów jogi. Intensywność praktyki: średnia.  Wcześniejsze doświadczenie w jodze nie jest konieczne 

Praktyki nie mogą wykonywać: kobiety w ciąży, oraz osoby, które przeszły w ciągu ostatnich 6 miesięcy poważną operację lub miały laparoskopię w ciągu ostatnich 6 tygodni.

 

  • 7 grudnia (sobota) 16:00-19:15,
    8 grudnia (niedziela) 8:00-11:15 & 15:00-18:15
    Konieczna obecność na wszystkich 3 sesjach
  • Warszawa
  • Cena za warsztaty: 370 zł
  • Rejestracja: onayogapath@gmail.com
  • WhatsApp: +48694596117
Close Menu