Praktyki

Praktyki Isha Hatha Jogi, które oferujemy…

to kompletne praktyki klasycznej jogi, które działają holistycznie tzn. znacznie głębiej, niż tylko na poziomie ciała, równoważąc i aktywizując energie, wpływają na Twoje samopoczucie, poprawę zdrowia i zdolność do radzenia sobie z sytuacjami życia codziennego bez zbędnego stresu. Będziesz  mógł(a) je wykonywać codziennie we własnym zakresie. 

Oferujemy różnego rodzaju warsztaty, zarówno skupione na bardziej fizycznych aspektach praktyk, jak i te skierowane na głęboki rozwój duchowy.  Uczymy zarówno praktyk, które wymagają więcej czasu jak i takich, które dostosowane są do ludzi, mających bardzo napięty plan dnia. W zależności od swoich potrzeb, możesz dokonać wyboru takiej praktyki, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Chętnie Ci doradzę.

Nauczę Cię ich w taki sposób, żeby zostały z Tobą na całe życie.

Promo - PP057

Jogasany

Wyselekcjonowana seria asan wykonywana z zamkniętymi oczami, otwierających możliwość całkowitej transformacji własnego ciała i umysłu, uzyskania równowagi wewnętrznej, jasności umysłu, zdrowia; przynosi poczucie błogości i szczęścia.

Promo - PP056

Surya Kriya

Kompletna praktyka składająca się z 21 kroków, oryginalna formuła, z której wywodzą się inne formy powitania słońca. Aktywizuje i równoważy energie, idealna na dobry początek dnia, w odczuciu wielu praktykujących, jest jak medytacja w ruchu.

Promo - PP047

Angamardana

Unikatowa i kompletna seria 31 dynamicznych praktyk wywodzących się jogi. Nazywana "fitnessem" jogicznym, przywraca dobrą kondycję ciała, zdrowie i lepsze samopoczucie; pomaga w walce z nadwagą, zwiększa wytrzymałość i gibkość ciała.

Promo - PP053

Upa Joga

Prosty i skuteczny zestaw ćwiczeń aktywizujących stawy, mięśnie i energie w ciele. Idealny jako gimnastyka poranna, w podróży i w biurze, po długim przebywaniu w jednej pozycji. Przynosi ulgę w bólu szyi i pleców.

SG website-Isha Yoga Programs-Hatha Yoga-Bhuta Shuddhi

Bhuta Shuddhi

Proces oczyszczania 5 elementów: ziemi, wody, powietrza, ognia i przestrzeni, leży u podstaw wszystkich innych praktyk jogicznych. Oczyszczenie tych 5 elementów pomaga osiągnąć równowagę na poziomie ciała, umysłu i poczucie dobrostanu.

hatayogaschool HYS-for email enquiry HYS-Teachers promo-hires

Surya Shakti

To dynamiczna forma powitania słońca, składająca się z 18 kroków, sprawia, że ciało staje się sprawniejsze, bardziej elastyczne, a jednocześnie mocniejsze. Osoby praktykujące mają więcej energii, są bardziej pogodne i odprężone oraz lepiej śpią.

eye care

zdrowe oczy

Seria ćwiczeń poprawiająca kondycję oczu i pomagająca niwelować wady wzroku jak krótko- i dalekowzroczność oraz skutki nieprawidłowego funkcjonowania mięśni oka, spowodowanymi przewlekłymi napięciami i stresem. Przynosi ulgę oczom, poprawia koncentrację.

Promo - PP071

Inne

Praktyki z zakresu Nada Jogi (jogi dźwięku) jak inicjacja Aumkar, chanty; Bhakti Joga; pranajam jak Nadi Shuddhi; Shanmukhi Mudra; joga dla dzieci; moduły wspierające leczenie różnych schorzeń typu nerwica, depresja, otyłość, nadciśnienie i wielu innych.

Nasza metoda - doświadczenie Jogi w jej autentycznej, klasycznej formie

Isha Hatha Joga jest klasyczną ścieżką jogi i w taki sposób jej nauczamy. To oznacza również, że nasz sposób przekazywania praktyk różni się od nauczania w innych szkołach. Chcemy, żebyś poczuł(a) jak Joga zmienia na lepsze każdy aspekt Twojego życia, bez konieczności regularnego uczestnictwa w zajęciach z nauczycielem.

Stąd też, zanim wdrożysz w życie codzienne praktyki klasycznej hatha jogi, najpierw zaczynamy od warsztatu, w czasie którego uczysz się od podstaw konkretnej praktyki w całości, krok po kroku. Budujemy Twoją umiejętność wykonywania jej prawidłowo i samodzielnie, tworząc solidny fundament, którego po prostu nie da się zbudować w czasie godzinnej lekcji raz w tygodniu. Dzięki temu kiedy wracasz do domu, jesteś gotowy(a) na to, żeby samodzielnie rozwijać i pogłębiać swoją praktykę, doświadczając jej pozytywnego wpływu w życiu codziennym. Po warsztatach możesz liczyć na wsparcie nauczyciela, a co pewien czas spotykamy się na zajęciach powtórkowych.

What is Yoga?

Just as there is an external science to create external wellbeing, there is an inner science to create inner wellbeing. Yoga can be transmitted on many different levels. One is towards one’s physical and mental wellbeing which includes health and other aspects. Or it could be transmitted as a tool for ultimate wellbeing; in the sense, you can use this system as a stepping stone to go beyond.
If you want, you can use this yoga just to get rid of your backache or you can use this yoga to get better mental focus and a little peace of mind and happiness in your life, or you can use this yoga as a way of climbing up to the highest possibility within yourself.

Sadhguru
Close Menu