sURYA KRIYA

Rozbudź swoją wewnętrzną energię

Surya oznacza „słońce”, a kriya oznacza „wewnętrzny proces energetyczny”. Surya Kriya to oryginalna formuła klasycznej praktyki jogicznej, która aktywizuje i równoważy energie człowieka.

Surya Kriya:
☀️ przywraca do równowagi poziom hormonów w organizmie,
☀️ zapewnia wigor i lepszą koncentrację
☀️ pomaga odzyskać i utrzymać zdrowy stan kręgosłupa
☀️ wycisza umysł i przygotowuje do głębokich stanów medytacji,
☀️ jest kompletną praktyką, którą będziecie mogli wykonywać samodzielnie w domu każdego dnia – zajmuje ok. 30 minut dziennie
☀️ nie wymaga wcześniejszego doświadczenia z jogą

Surya Kriya jest „matką” i źródłem, z którego wywodzą się różne formy powitania słońca.
Podczas gdy Surya Namaskar była powszechnie nauczana już od dawna, Surya Kriya tradycyjnie była praktyką dostępną tylko dla zamkniętej grupy joginów. Współcześnie, oferujemy ją w ramach Isha Hatha Jogi.

Jest to kompletna praktyka, na którą składa się sekwencja asan z charakterystyczną dla Surya Kriyi techniką oddechową; poprzedzona asanami przygotowawczymi i zakończona techniką relaksacyjno – medytacyjną oraz bandhami (służą one zatrzymaniu i ukierunkowaniu energii w ciele).

Klasy prowadzone są w atmosferze pełnego skupienia i zaangażowania, ze szczegółowymi instrukcjami i demonstracjami, po to aby oryginalna formuła Surya Kriyi nie uległa przekształceniu. Korzystamy również ze wsparcia filmów video, wszystko po to, abyś lepiej zrozumiał/a wszystkie aspekty praktyki i mógł/mogła ją samodzielnie wykonywać w domu.

WYMAGANIA:
Jest to praktyka dla każdego, po 14-tym roku życia. Wcześniejsze doświadczenie w jodze nie jest konieczne – w warsztatach mogą uczestniczyć zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.

Praktyki nie mogą wykonywać: kobiety w ciąży, oraz osoby, które przeszły w ciągu ostatnich 6 miesięcy poważną operację, miały laparoskopię w ciągu ostatnich 6 tygodni lub z aktywną przepukliną.

  • 29 listopada(piątek) 18:00 - 21:00
    30 listopada (sobota) 8:00- 11:00
    Konieczna obecność na obu sesjach
  • Warszawa
  • Cena za warsztaty: 290 zł
  • Rejestracja: onayogapath@gmail.com
  • WhatsApp: +48694596117
Close Menu